Contacta'ns

Si tens qualsevol dubte o consulta pots posar-te en contacte amb nosaltres.

Sor Eulàlia d'Anzizu 41, 08034 Barcelona, Tel. 93 280 31 00
Direcció general
  • Xavier Cardona
xcardona@auditors-censors.com
     
Administració i finances
  • Javier Comín - Direcció 
jcomin@auditors-censors.com
  • Cristina Navarro - Administració     
cristina@auditors-censors.com

Escola d'auditoria
  • Xavier Llopart - Direcció
xllopart@auditors-censors.com
  • Chus Cantón - Formació professional continuada
chus@auditors-censors.com
  • Alba Cuñat - Formació d'accés    
escola@auditors-censors.com
  • Ariadna Rius - Formació virtual i hores de formació
ariadna@auditors-censors.com
    
Departament tècnic
  • Rosa Puigvert - Direcció
rpuigvert@auditors-censors.com
  • Javier Romero - Tècnic
jromero@auditors-censors.com
  • Ana Baro - Tècnica
abaro@auditors-censors.com
    
Informació general

col.legi@auditors-censors.com