Contacta'ns

Si tens qualsevol dubte o consulta pots posar-te en contacte amb nosaltres.

Sor Eulàlia d'Anzizu 41, 08034 Barcelona, Tel. 93 280 31 00
Direcció General
  • Xavier Cardona
xcardona@auditorscensors.com

Escola d'Auditoria
  • Xavier Llopart - Direcció Acadèmica Escola d'Auditoria
xllopart@auditorscensors.com
  • Silvia López - Gerència Escola d'Auditoria
slopez@auditorscensors.com
  • Alba Cuñat - Escola d'Auditoria
escola@auditorscensors.com
  • Chus Cantón - Escola d'Auditoria   
chus@auditorscensors.com
  • Ariadna Rius - Escola d'Auditoria
ariadna@auditorscensors.com
    
Departament Tècnic
  • Rosa Puigvert - Direcció Departament Tècnic
rpuigvert@auditorscensors.com
  • Javier Romero - Departament Tècnic
jromero@auditorscensors.com
  • Ana Baro - Departament Tècnic
abaro@auditorscensors.com
   
Administració i Finances
  • Javier Comín - Direcció Administrativa Financera
jcomin@auditorscensors.com
  • Cristina Navarro - Administració     
cristina@auditorscensors.com
  • Dámaris Álvarez - Administració
damaris@auditorscensors.com
 
Informació general

col.legi@auditorscensors.com